Autodrom

Autodrom to mój projekt biznesowy stworzony z myślą o kibicach Formuły 1 i fanach wyścigów samochodowych w ogóle. Dostarczam informacje, literaturę i wszystko, czego potrzeba do aktywnej formy kibicowania.

Uważam, że współczesny człowiek jest jak kierowca Formuły 1, sam dobrze wie jak poprowadzić swój bolid, by zyskać najwięcej. Dlatego też Autodrom.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów pragnących na żywo oglądać zmagania najlepszych kierowców świata, zwłaszcza kibicom, którzy cenią sobie niezależność w organizowaniu własnego czasu. Autodrom.pl to miejsce, w którym z pełną swobodą można zaplanować swój niezapomniany weekend wyścigowy.

W sklepie internetowym płaci się w złotówkach, przelewy są elektroniczne i możliwe chyba ze wszystkich banków, połączenia są szyfrowane, czyli bezpieczne a klient na bieżąco jest informowany o statusie swojego zamówienia. Można w nim kupić bilety na wszystkie Grand Prix Formuły 1. Każde Grand Prix ma wiele trybun do wyboru a cena biletu zależy od wybranego miejsca. Każdy więc znajdzie coś dla siebie. Dostępne są także vouchery na Kangaroo TV, czyli mieszczące się w kieszeni urządzenie audio-video, które umożliwia podgląd i podłuch tego, co dzieje się w innych miejscach toru, w bolidach i garażach, to niewątpliwie potęguje doznania i wciąga kibica w akcję.
W Autodrom.pl są także wyszukiwarki miejsc hotelowych i połączeń lotniczych. Kibic ma do wyboru tysiące hoteli w różnych miejscach świata. Hotele różnią się standardem i dodatkowymi usługami, co spełnia wymagania fanów z portfelem różnej grubości. Możliwość rezerwacji i wykupu najdogodniejszego lotu także wynika z dostępności tysięcy połączeń wielu różnych linii lotniczych.

Tym, którzy fascynują się historią Formuły 1, statystykami wyścigów, osiągnięciami kierowców na przestrzeni ich kariery, licznymi porównaniami i zestawieniami, Autodrom.pl udostępnia bazę danych ze wszystkich Grand Prix F1 od 1950 roku a także ostatnie lata m.in. Formuły 2, GP2, Indy Racing League i Mistrzostw Polski. Liczba opisywanych serii wyścigowych stale rośnie, z każdym wyścigiem przybywa więc danych.

Dla tych, którzy na bieżąco chcą śledzić wydarzenia wyścigowe na świecie dostarczane są aktualne informacje. W stopce każdej strony pod hasłem „kalendarz” znajduje się właśnie aktualny kalendarz wyścigów, czyli wykaz wszystkich imprez odbywających się w różnych seriach wyścigowych. Niestety nie wszystkie są transmitowane, ale Autodrom.pl stara sie przynajmniej zdawać relacje z treningów, kwalifikacji i wyścigów.

Ważnym elelmentem Autodromu jest też dostarczanie wiedzy na temat wyścigów samochodowych i stawiania pierwszych kroków w karierze. Stąd dział „Mój start”, a w nim wiele informacji na temat wyścigów, kariery kierowcy wyścigowego a także wykaz automobilklubów i klubów kartingowych. Opisywana jest tam także droga, którą już kroczą młodzi kierowcy, jak Stefan Romecki i inżynierowie, jak polscy studenci uczestniczący w międzynarodowym, prestiżowym konkursie Formula Student.

Dla wszystkich, którzy kochają wyścigi samochodowe Autodrom ma wyjątkowe na polskim rynku książki i albumy, które pozwalają zajrzeć w głąb tego, co nas wszystkich fascynuje i pociąga.

Zapraszam na www.Autodrom.pl